Log in to gain access to the full content version

Select your language

SHARE

SHARE

Kongres Kreatywnych Kobiet "Stylova Odnowa"

Data: 9.09.2023

Miejsce: Restauracja Bread & Wine w Nottingham

Godzina: 10:00 – 20:00

Cena Biletu: £39

Czasami wystarczy jeden wyjątkowy moment, aby przemienić naszą rzeczywistość i wpłynąć na życie innych. Takim właśnie momentem będzie nadchodzący Kongres Kreatywnych Kobiet "Stylova Odnowa", który odbędzie się 9 września 2023,  w restauracji Bread & Wine w Nottingham. Organizatorkami tego eventu są Kamila Kroczak ( autorka projektu Stylova Odnowa) oraz Agnieszka Wenda ( właścicielka restauracji Bread & Wine ). To wyjątkowe wydarzenie skupione jest na wspólnocie kobiet, inspiracji, działaniu charytatywnym i budowaniu relacji Polek za granicą, tworząc jednocześnie piękne wspomnienia.

Działanie Charytatywne - Wsparcie Fundacji Rak'n'Roll

Jednym z najważniejszych aspektów Kongresu jest jego wymiar charytatywny. Obecność na evencie ma doniosłe znaczenie. Dochód z biletów zostanie przekazany na Fundację Rak'n'Roll i ich program "Boskie Matki". Ten program zapewnia opiekę i wsparcie kobietom w ciąży, które chorują na raka. Wspólnie możemy dać im nadzieję, siłę i odwagę, tworząc razem piękny łańcuch wsparcia.

Program Wydarzenia i Główne Tematy

Podczas Kongresu odbędzie się 11 inspirujących prelekcji na tematy związane m.in. z beauty, modą, rozwojem osobistym, zawodowym, zdrowiem i psychologią. W trakcie wydarzenia odbędą się także warsztaty praktyczne, które pozwolą zdobyć nowe umiejętności w różnych dziedzinach życia. Będzie również okazja, aby spotkać się z wystawcami, oferującymi różnorodne produkty i usługi, które wzbogacą nasze doświadczenie. Więcej na www.kamilakroczak.com

Wspólna Siła, Wspólny Cel

Każda piękna podróż wymaga solidnych partnerstw i wsparcia. W przypadku Kongresu Kreatywnych Kobiet "Stylova Odnowa" takie wsparcie otrzymałyśmy od ponad 40 polskich firm, które stały się partnerami wydarzenia. Wyspa TV jest w gronie tych wspaniałych partnerów za co jestesmy ogromnie wdzięczne!

Naszym głównym sponsorem jest firma SunewMed+. Firma, której założycielką jest Anna Wochna, ufundowała prezenty dla wszystkich 200 uczestniczek wydarzenia. To zaszczyt móc działać z partnerem, który tak pięknie wspiera i angażuje się w działania kobiet. Wiele firm ufundowało również prezenty-niespodzianki, które będzie można wylosować podczas Kongresu.

 

Zaproszenie na Kongres

Kongres Kreatywnych Kobiet "Stylova Odnowa" to wyjątkowa okazja do zjednoczenia się jako społeczność kobiet, wymiany wiedzy, wsparcia tych, którzy tego potrzebują oraz spędzenia czasu w inspirującym towarzystwie. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu, które niesie ze sobą nie tylko naukę i inspirację, ale także szczytny cel. Niech nasza wspólna siła przyczyni się do tworzenia pozytywnych zmian w życiu innych kobiet i otoczenia.

Kup Bilet i Dołącz do Nas!

Wszystkie informacje na temat prelegentek, gości specjalnych, partnerów i wystawców, zakup biletu oraz harmonogram wydarzenia dostępne na www.kamilakroczak.com.

Limitowana ilość miejsc!

Kamila Kroczak & Agnieszka Wenda

Organizatorki Kongresu

Jeśli spodobał Ci się ten artykuł i chciałbyś/chciałabyś podziękować nam za naszą pracę, zachęcamy Cię do naciśnięcia przycisku „Subskrybuj” i wsparcia nas kwotą 2 funtów miesięcznie - byłoby to bardzo miłe z Twojej strony i pomogłoby to nam w rozwijaniu kanału Wyspa TV.

Subscribe to mailing list